Вітання керівника Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2021 07:00

Шановні працівники поліції!

Прийміть щирі вітання з професійним святом –

Днем Національної поліції України!

Ризикуючи своїм життям ви щодня виконуєте свій важкий та надзвичайно важливий для суспільства обов’язок - забезпечуєте спокій наших громадян, боретеся зі злочинністю, підтримуєте правопорядок у населених пунктах та надаєте допомогу тим, хто її потребує.

У день вашого професійного свята прийміть щиру подяку за вашу самовіддану нелегку працю. Переконаний, що кожен з вас виконує поставлені службові завдання з честю та гідністю.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, успішної та безпечної служби, невичерпної енергії, мужності та наснаги,  благополуччя та добробуту. Нехай всюди вас супроводжує янгол-охоронець, а професійні зусилля винагороджуються повагою і довірою кожного громадянина.

Вітаю зі святом!

Керівник Мар’їнської

міської військово-цивільної

адміністрації                                                                                                             Юрій ГРИГУЛЕЦЬ