У Мар’їнці представили виставку фотографій, присвячених співпраці України та Північноатлантичного Альянсу

Дата: 06.07.2021 10:33

Сьогодні в місті Мар’їнка в Будинку культури відбулася презентація виставки фотографій, присвячених співпраці України з НАТО.

Участь у заході взяли керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець, помічник Командувача Об’єднаних сил зі стратегічних комунікацій підполковник Андрій Щеглов та представники Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України, цивільно-військового співробітництва.

На виставці були представлені проєкти, які працюють під егідою Агенції НАТО, а також інформаційні матеріали про результати роботи в Україні програми «Наука заради миру і безпеки», про участь українських військових у спільних навчаннях під егідою Альянсу, його діяльність та завдання.

Експозиція раніше вже була успішно презентована у Краматорську, Сєверодонецьку,  Авдіївці та Щасті.

Крім цього, в рамках роботи виставки, громадськості було презентовано видання Інформаційного агентства Міноборони – «Українська панорама+».

Захід організовано у партнерстві з Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, Національним інститутом стратегічних досліджень, Міністерством оборони України за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.