До Мар'їнської громади завітала Представниця УВКБ ООН в Україні пані Кароліна Ліндхольм Біллінг

Дата: 06.07.2021 16:48

Сьогодні з робочим візитом до Центру комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» у м.Мар’їнка завітала Представниця УВКБ ООН в Україні пані Кароліна Ліндхольм Біллінг з метою моніторингу гуманітарних проблем населених пунктів на лінії зіткнення. Під час візиту пані Кароліна ознайомилася з роботою закладу, видами послуг, які надаються в Центрі та контингентом відвідувачів, які користуються даними послугами.

Під час спілкування з пані Кароліною проблемні питання закладу та громади в цілому окреслив керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець.

Зокрема, зупинилися на питаннях відновлення пошкодженого житла та адміністративних будівель, необхідності відновлення газопостачання, питного водопостачання та роботи підприємств. Також було обговорено питання щодо можливості відкриття відділення денного перебування на базі Центру «Вогник надії». Учасники зустрічі обговорили шляхи можливої співпраці у вирішенні зазначених проблемних питань. Слід зазначити, що УВКБ ООН в Україні упродовж 7 років збройного конфлікту продовжує допомагати населеним пунктам на лінії зіткнення у вирішенні важливих гуманітарних питань.