У Мар'їнці вшанували пам'ять загиблих під час бойових дій жителів міста

Дата: 09.07.2021 11:14

11 липня 2014 року повністю змінилася доля Мар'їнки, того дня у місті розпочалася війна, яка принесла за собою смерть, горе, сльози та руйнування.

Цю скорботну дату сьогодні відзначили у молодіжному центрі «Вікторія» як День пам’яті та скорботи за загиблими мешканцями міста Мар’їнка. Під час заходу з промовою до присутніх звернулися керівник Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець та голова організації ветеранів Мар’їнської міської об’єднаної територіальної громади Василь Мелюс.

Кожного загиблого мирного жителя міста присутні мали можливість згадати під час трансляції відповідного відеоролику та вшанувати їх світлу пам'ять хвилиною мовчання.

Тематичну фотовиставку про події у місті до уваги присутніх було представлено Мар'їнською бібліотекою.

Нехай у серці кожного завжди живуть спогади про наших земляків, які втратили своє життя під час лихоліття воєнних дій на території Мар'їнської громади. Вічна їм пам'ять…

Нехай над нашими домівками якомога скоріше засяє мирне синє небо, яке принесе в наші душі радість та спокій, а громаді - відновленя, розвиток та процвітання.