Звернення керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з нагоди 7-ї річниці від початку бойових дій на території міст Мар'їнка та Красногорівка

Дата: 11.07.2021 08:00

Шановні жителі громади!

Сім років нас відділяє від того страшного липня 2014 року, коли над мирними містами Мар’їнка та Красногорівка вперше рознісся гуркіт важкої артилерії. Ті дні відібрали у нашої громади найцінніше - життя і здоров’я мирних жителів, посмішки дітей та яскраве мирне небо. Рани від таких жахливих подій неможливо загоїти і ніяк не можна пережити біль від втрат та скалічених доль.

З початку серпня 2014 року Мар’їнка та Красногорівка є українськими містами, визволеними від російської окупації, але, нажаль, вони і зараз потерпають від обстрілів, продовжують страждати мирні жителі, зазнають пошкоджень житлові будинки та інфраструктура. Більше того, ми втрачаємо життя і здоров’я кращих синів нашої країни, які на лінії зіткнення захищають нас від ворога.

І, напевно, кожен з нас ніколи так не цінував мир, як ці останні сім років. Адже від нього повною мірою залежать наші долі, життя та здоров’я рідних та близьких, розвиток наших населених пунктів.

Світла пам’ять жителям громади, які загинули у липні 2014 року та за 7 років бойових дій. Ці дні назавжди залишаться у пам’яті кожного. І сьогодні я хочу від щирого серця побажати вам, щоб мирне небо якомога скоріше засяяло над громадою. Будьте завжди здоровими та щасливими, нехай в кожній домівці буде добробут та злагода, а в Мар’їнській громаді панує мир, розвиток та процвітання.

Керівник Мар’їнської

міської військово-цивільної

адміністрації                                                                                         Юрій ГРИГУЛЕЦЬ