Розпочато інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо легалізації зайнятості

Дата: 09.07.2021 15:45

Фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели виїзний інформаційно-роз’яснювальний захід для роботодавців щодо легалізації зайнятості в рамках реалізації Національного плану спільних дій з метою зниження рівня не задекларованої праці на 2021 рік.

Роботодавців проінформували про закінчення інформаційно-роз’яснювальної кампанії та початку інспекційної кампанії інспекторами Держпраці у взаємодії з Державною податковою службою та Державною службою зайнятості з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

Нагадуємо, що неофіційно працевлаштована особа є повністю беззахисною перед роботодавцем, який, швидше за все, не укладе трудовий договір та не здійснюватиме відрахування з неофіційної заробітної плати. Отже працівник не буде мати жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу, а це, в свою чергу, позбавить працівника права на гарантований розмір заробітної плати, соціальні гарантії, передбачені законодавством.

Саме тому надзвичайно важливим є завдання повернути втрачені ресурси в економіку держави, що дасть можливість збільшити доходи громадян та спрямувати більше коштів на розбудову громад.

Шановні роботодавці, інформацію про наявність вакансій просимо надавати засобами електронного зв’язку, через скриньки для прийому кореспонденції, а також через сервіс «Електронний кабінет роботодавця».

Наша електронна пошта: marincz@donocz.gov.ua

У разі виникнення питань телефонуйте за номером: (099)48-52-910