Очільник громади Юрій Григулець провів виїзний прийом громадян у місті Красногорівка

Дата: 14.07.2021 16:23

Сьогодні в місті Красногорівка відбувся виїзний прийом громадян керівником Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрієм Григульцем.

Участь у прийомі також взяли заступник керівника міської військово- цивільної адміністрації Дмитро Верецун, начальники та спеціалісти структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації, керівники комунальних підприємств та працівники поліції.

До очільника громади  жителі міста зверталися з питань незадовільної якості водопостачання, відновлення газопостачання, ремонту пошкоджених в результаті бойових дій будинків, підвищення тарифів на електроенергію, вивозу сміття, стерилізації безпритульних собак, отримання довідок з ДРАЦСу. Також місцевих жителів хвилювали питання щодо надання медичних послуг, зокрема стосовно роботи швидкої медичної допомоги, прийому вузькопрофільних лікарів у Мар’їнській ЦРЛ, роботи ветеринарного лікаря тощо.

На порушені питання громадянам були надані відповідні роз’яснення. Проблемні питання керівництвом громади взято на особистий контроль.