Вітання керівника Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості та з Днем міста Красногорівка

Дата: 17.07.2021 07:31

Шановні працівники  металургійної та гірничодобувної промисловості! Шановні красногорівці!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом та з Днем міста!

Професія металурга  завжди була справою сильних, працьовитих, стійких духом людей. Ця важка, але дуже потрібна країні праця заслуговує найглибшої поваги.

Особливо почесною праця металургів є у нашому прифронтовому місті Красногорівка, де металургія була і залишається провідною галуззю, на якій трималася та  буде триматися слава і промислова міць всієї країни. Нажаль, у зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією довелося приймати рішення про зупинення такого важливого підприємства як Красногорівський вогнетривкий завод, від чого наразі страждає не тільки місто Красногорівка, але й багато підприємств України, відчуваючи дефіцит вогнетривів.

Символічно, що День металурга співпадає з Днем міста Красногорівка. Красногорівці – це сильні духом, працьовиті та рішучі люди, які знають ціну своїм здобуткам і постійно прагнуть підкорення нових вершин. Сьогодні ми всі прагнемо лише одного - МИРУ,  адже ми ще маємо відновити наші рідні куточки, зробити їх красивими, сталими та розвинутими.

Тож, шановні металурги, дорогі красногорівці, від щирого серця бажаю вам мирного неба, міцного здоров'я, щастя, сили, витримки, добра і злагоди. Нехай усі намічені вами плани обов'язково здійсняться, хай світлою і радісною буде кожна хвилина вашого життя!

Успіхів вам і життєдайних сил на довгі роки, а підприємствам — розвитку і процвітання! Зі святом!

Керівник Мар’їнської

міської військово-цивільної

адміністрації                                                                                                           Юрій ГРИГУЛЕЦЬ