Мар’їнську громаду гідно представили її творчі таланти на обласному фестивалі "Дике поле. Шлях до Європи"

Дата: 18.07.2021 20:52

17 липня в межах охоронної зони українського степового природного заповідника «Кам’яні могили» на березі водосховища поблизу села Назарівка Маріупольського району Донецької області відбувся п’ятий ювілейний обласний історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике Поле. Шлях до Європи».

Почесне право відкрити свято було надано голові Донецької обласної державної адміністрації  Павлу Кириленку.

На заході Мар’їнська громада представила Добу Відродження Незалежності України. Творчі таланти Мар’їнської громади  Олександра Сисенко (Мар’їнський районний Будинок культури) і танцювальний колектив «Романтика» (Костянтинівський сільський Будинок культури»), вокальний колектив Новомихайлівського сільського центру естетичного виховання і танцювальний колектив Катеринівського сільського Будинку культури, а також Владислав Молодих (Зорянський сільський Будинок соціально-культурних послуг) своїми потужними, емоційними виступами зірвали бурхливі овації глядачів. Звичайна палатка нашої громади перетворилась на справжній бліндаж, що представив експозицію сучасних воєнних подій Мар’їнщини.

Крім того, наші учасники були єдиними на святі, хто представив напрямок ужиткового народного мистецтва і елемент нематеріальної культурної спадщини нашого краю, як плетіння килимків (Катеринівський сільський Будинок культури). А народна майстриня громади Ольга Кіцманюк (Красногорівський міський клуб) проводила майстер класи по виготовленню різноманітних сувенірів. До пізнього вечора присутні з задоволенням не відходили від наших палаток.

Програма фестивалю вражала своєю  різноманітністю та насиченістю. Учасники і гості фестивалю мали змогу переглянути театралізовані дійства, показові виступи козаків та історичних реконструкторів, насолодитися виступами музичних гуртів. Увечері на присутніх чекало яскраве фаєр-шок та диско-толока.