Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов при Марїнській міській військово-цивільній адміністрації Покровського району Донецької області

Дата: 20.07.2021 11:42

З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства черги на  отримання житла, просимо у термін до 01.09.2021 року надати  документи, які підтверджують наявність прав для перебування на квартирному обліку.

Зазначаємо, що значна частина громадян тривалий час не поновлювала документи, в облікових справах застарілі дані, відсутні копії документів, що не дає змоги впорядкувати облік громадян, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень з обов’язковим додержанням порядку існуючої квартирної черги.

Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для актуалізації списків громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагоджуванню чіткого і прозорого обліку таких громадян.

Перереєстрація квартирної черги здійснюватиметься на підставі надання громадянами наступних документів:

- довідка про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї за формою встановленою в додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання, затвердженим постановою КМУ від 02 березня 2016 р. №207;

- документи, які дають право на проживання в квартирі (будинку): копія ордеру, копія свідоцтва про право власності, про спадщину або копія договору купівлі-продажу чи дарування квартири, договір піднайму та копія технічного паспорту, договір найму;

- довідка з місця роботи/ навчання повнолітніх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку, для пенсіонерів копію та оригінал пенсійного посвідчення;

-  копії паспортів всіх повнолітніх членів родини при наявності оригіналів;

-  копії ідентифікаційних номерів при наявності оригіналів;

-  копії свідоцтв про народження дітей при наявності оригіналів;

-  копія свідоцтв про одруження або розірвання шлюбу при наявності оригіналів:

-  копія документа, який дає право на пільгу;

-  інформаційні довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта (для осіб, які перебувають на квартирному обліку - про наявність або відсутність нерухомого майна).

Документи просимо надавати за адресою: м. Мар’їнка, вул. Шевченка,3 до   відділу  житлово-комунального господарства   управління  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Мар’їнської  міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області,  на розгляд  громадській  комісії  з житлових питань, кабінет № 12, другий поверх.