В селі Максимільянівка відбулося відкриття дводенного заходу «Фестиваль згуртованості молодіжних центрів»

Дата: 24.07.2021 16:30

Сьогодні, в такий сонячний та чудовий день в селі Максимільянівка Мар’їнської міської територіальної громади відбулося відкриття дводенного заходу «Фестиваль згуртованості молодіжних центрів». Гасло фестивалю – «Разом рухаємо світ».

На початку заходу зі словами вітання до учасників та гостей звернувся заступник керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Віліток. Також на святі присутні почесні гості - начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації  Лілія Золкіна, директор Донецького обласного дитячого молодіжного центру Аліна Сорокіна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Панченко та начальник управління культури, молоді, спорту та інформаційної політики Курахівської міської ради  Світлана Коновалова.

Цей фестиваль був би неможливий без усіх тих, хто допомагав, створював та приймає активну участь, а саме – керівників та молоді молодіжних центрів Донецької області, Мар’їнської та Курахівської територіальних громад.

Мета Фестивалю - сприяння згуртованості молоді нашої області, обмін досвідом між молодіжними центрами та громадськими організаціями, мобільність молоді, сприяння максимального використання матеріальної бази молодіжних центрів.

Впродовж розважально-ігрової програми всіх учасників та гостей чекає багато цікавих локацій, неймовірний квест, лазертаг, запальна концертна програма, дискотека та кіно на відкритому повітрі.

Бажаємо всім присутнім гарного настрою, веселих розваг та дружньої атмосфери!