Вітання керівника Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з Днем хрещення Київської Русі - України

Дата: 28.07.2021 09:43

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас зі світлим Днем Хрещення Київської Русі - України!

1033 роки тому рівноапостольний князь Володимир Великий заклав фундамент єдності нашої держави, її подальшого розвитку та процвітання. Утвердження серед нашого народу християнства стало початком формування духовності, виховання десятків поколінь, що гідно несли традиції народу, серед яких повага та любов до ближнього і до Бога.

Саме віра завжди допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху до процвітання рідної землі. Прийняття християнства наблизило українців до великої родини європейських народів, заклавши глибокі традиції політичної та правової культури.

Ми завжди маємо пам’ятати, що найголовніша духовна зброя нашого народу – в єдності. Лише разом ми зможемо досягти спільної мети – побудувати вільну і сильну країну.

В цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття та єднання. Нехай Господь по молитвах святого рівноапостольного князя Володимира Хрестителя береже Україну та всіх нас!

Керівник Мар’їнської міської

військово-цивільної адміністрації                                                                                                Юрій ГРИГУЛЕЦЬ