Поновлено безкоштовні перевезення жителів сіл Славне, Новомихайлівка та Парасковіївка за допомогою «Соціального автобусу»

Дата: 30.07.2021 16:38

Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація повідомляє, що після багаточисленних звернень мешканців Мар’їнської громади поновлюються безкоштовні перевезення жителів сіл Славне, Новомихайлівка та Парасковіївка за допомогою «Соціального автобусу».

Дана послуга реалізується в рамках проєкту «Надання людям доступу до найважливіших послуг та послуг з охорони здоров’я, які проживають в ізольованих громадах в Донецькій і Луганській областях» Благодійної організації «Благодійний Фонд «АДРА Україна» та Гуманітарного фонду для України.

Маршрут соціального транспорту: с.Березове - с.Степне - с.Тарамчук - с.Солодке - с.Славне - с.Новомихайлівка - с.Парасковіївка – м.Мар’їнка – м.Курахове і в зворотному напрямку.

Графік: вісім разів на місяць (кожного вівторка і кожної п’ятниці).

Відправлення з с.Славне о 7.30, вул.Трактова, з с.Новомихайлівка - о 7.45, вул.Центральна (Будинок культури), з с.Парасковіївка - о 8.00, вул.Зарєчна, 25.

Телефон контактної особи (диспетчер) в селах Славне, Новомихайлівка та Парасковіївка: +380663390950, +380504739074.

Телефон гарячої лінії БО «БФ «АДРА «Україна»: +380952860716.