Керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець вшанував пам’ять загиблого воїна Андрія Бутенка в с.Новомихайлівка

Дата: 03.08.2021 16:31

Сьогодні керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець разом зі своїм заступником Дмитром Верецуном вшанували пам’ять загиблого воїна Андрія Бутенка в с.Новомихайлівка. Також вони відвідали рідних загиблого військовослужбовця та подякували батькам за те, що вони виховали справжнього патріота, який з честю виконав свій обов'язок, захищаючи мирне українське небо.

Коли в 2014 році рідний Донецьк почали захоплювати російські терористичні угруповання, не вагаючись, Андрій вирішив долучитися до добровольчого батальйону, аби захистити свою Батьківщину. Численні бойові виходи, полон і катування – через них вдалося пройти живим мужньому і хороброму хлопцю. Та на превеликий жаль, 11 червня 2016 року під час підготовки наших військовослужбовців до розвідувальної операції поблизу Авдіївки ворог здійснив артилерійський обстріл, одним із загиблих був двадцятитрьохрічний Андрій.

Герой посмертно нагороджений орденом «Лицарський хрест Добровольця», відзнакою «Бойовий Хрест Корпусу» Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

Вічна і світла пам’ять справжньому патріоту, який боровся за щасливу долю України і віддав життя за її єдність.