Комунальні підприємства та жителі громади спільно продовжують упорядковувати території населених пунктів

Дата: 03.08.2021 16:43

Комунальні підприємства та жителі громади спільно продовжують працювати та упорядковувати території населених пунктів.

В Мар'їнці працівниками МКП «Промінь» ліквідовано стихійні звалища в районі Дитячого будинку творчості та будинків №7, №15 і № 35 по вул. Заводській та прочищено каналізаційну систему багатоквартирного будинку № 41. Упорядковано «Алею Слави» та здійснено покіс трави в парковій зоні.

В Костянтинівці силами мешканців замінено глибинний водяний насос та відремонтовано свердловину на околиці села.

В селі Зоряне по вулиці Франка спільними зусиллями жителів вулиці проведено щорічні роботи з упорядкування території дитячого майданчика, а саме: покосили траву, відремонтували та пофарбували ігрове приладдя для дітей.

В центрі Максимільянівки проведено санітарну обрізку кущів.