У Мар’їнці відкрили спортивний майданчик в рамках проєкту "Активні парки - локації здорової України"

Дата: 05.08.2021 16:41

Сьогодні в м.Мар’їнка в рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» відбулося відкриття спортивного майданчика у парковій зоні, в якому взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, заступник начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Точилова, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко та керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець зі своїми заступниками.

Втілення даного проєкту стало початком реалізації президентської програми «Здорова Україна», створеної з метою організації оздоровчої рухової активності громадян, поліпшення якості та тривалості життя населення.

Завдяки встановленим поруч з майданчиком інформаційним дошкам кожен бажаючий зможе через свій смартфон обрати рівень складності та інтенсивності комплексу вправ на спеціальній онлайн платформі і займатися з віртуальним тренером. Заняття на спортивному обладнанні спрямовані на розвиток витривалості, сили, спритності, координації, гнучкості та швидкості.

Запрошуємо мар’їнців відвідати нову локацію для активного дозвілля, аби присвятити час своєму здоров’ю!