Святкування сьомої річниці звільнення міста Мар’їнка від російської окупації

Дата: 05.08.2021 16:54

Сьогодні у Мар’їнці відзначили сьому річницю звільнення міста від російської окупації.

На початку урочистого заходу хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам, що загинули при виконанні бойового завдання під час оборони міста Мар’їнка, присутні вшанували пам’ять загиблих захисників.

Захід продовжився в глядацькій залі Мар’їнського Будинку культури. Присутніх мешканців, гостей міста та військовослужбовців зі святом привітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, заступник Командувача об'єднаних сил генерал-майор Богдан Бондар, в.о. голови Покровської райдержадміністрації Сергій Новиков, заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко та керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець.

Подяками Донецької облдержадміністрації обласної військово-цивільної адміністрації, відзнаками штабу операції Об’єднаних сил, Грамотами і Подяками Покровської райдержадміністрації, Покровської районної ради та Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації за особливу відвагу, мужність та героїзм, проявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди відзначення Дня визволення міста Мар’їнка від російських окупантів були нагороджені військовослужбовці 28 механізованої бригади імені Лицарів зимового походу.

Далі присутні мали можливість переглянути вокальні та хореографічні номери, підготовлені творчими талантами Мар’їнської громади.

Щиро вітаємо всіх з Днем визволення нашого міста! Мирного неба, міцного здоров’я, злагоди та добробуту кожній родині, щасливого майбутнього нашій рідній Україні!