ВІДКРИТТЯ 5-ГО ЕТАПУ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

Дата: 09.08.2021 14:32

Міністерство охорони здоров’я України офіційно відкрило 5-й етап вакцинації від COVID-19. Це означає, що кожен українець, незважаючи на належність до групи професійного або медичного ризику, може захистити себе від цієї хвороби.

Кожен може обрати найближчий пункт щеплення чи центр масової вакцинації, щоб щепитись. Повний перелік з адресами та телефонами можна знайти на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Якщо контакти не відповідають чи Вам відмовляють у щепленні, необхідно повідомити за номером контакт-центру 0800602019.

Записатись на вакцинацію:

- до центру масової вакцинації можна онлайн через медичну інформаційну систему (МІС) або за номером 0800602019.

- до пунктів щеплення за номером реєстратури закладу охорони здоров’я, на базі якого створений пункт, або за номером 0800602019;

- організовані колективи (від 50-ти осіб) можуть записатись за номером 0800602019. Після опрацювання заявки їм повідомлять, коли приїде мобільна бригада;

- якщо Ви не можете самостійно пересуватися, зателефонуйте до свого сімейного лікаря або за номером 0800602019.

Запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» перестає працювати.

В Україні наразі доступні 4 вакцини: Astra Zeneca, Corona Vak від Sinovak, Comirnaty від Pfizer та Moderna. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. За оперативними даними страждає невакциноване населення.  Наприклад у США 16 липня повідомляли, що понад 97% людей, яких зараз госпіталізують із COVID-19 – невакциновані.

Якщо ви піклуєтесь про своє здоров’я, своїх рідних та близьких, не хочете тижнями лікуватись і довго відновлюватись після COVID-19, вакцинуйтесь вже зараз! Оберіть своє здоров’я, родину та свободу від COVID-19.