Всеукраїнський конкурс наукових робіт

Дата: 10.08.2021 10:47

З нагоди 30-ї річниці незалежності України Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень  імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» для здобувачів вищої освіти, аспірантів та молодих вчених України (віком до 35 років включено)  проводиться Всеукраїнський конкурс наукових робіт.

Основною метою діяльності є підтримка обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання, зокрема шляхом заохочення до науково-дослідної роботи з проблематики соціального відповідального ведення бізнесу.

Для участі у відборі конкурсант подає:

1. конкурсну роботу;
  2. заявку на участь в Конкурсі (у довільному форматі);
  3. відскановану копію підписаної рецензії наукового керівника (якщо конкурсант не має наукового ступеню).

Робота має бути виконана самостійно та на відповідному науковому рівні.

Мова роботи – українська.

Термін подання конкурсних робіт – до 30 вересня 2021 року.

Контактні особи від організаційного комітету Конкурсу: Сошников Антон  Александрович (тел.+380955031091, ел. адреса: uccplec@gmail.com),

Санченко Алевтина Євгенівна (тел. +380973785236, ел. адреса: alla.sanchenko@gmail.com).

Просимо, звернути увагу для здобувачів вищої освіти, асперантів та молодих вчених України (віком до  35 років включно).