Роботи з упорядкування населених пунктів громади

Дата: 13.08.2021 15:32

Спільними зусиллями працівників комунальних підприємств, господарств та місцевих жителів продовжуються роботи з упорядкування населених пунктів громади.

В центрі села Новомихайлівка працівниками господарства ТОВ «Агропрод-Донбас» (генеральний директор Омельченко І.М.) проведено роботи з благоустрою, а саме: встановлено нові лавки, упорядковано клумби та демонтовано старе асфальтне покриття біля адміністративної будівлі для подальшого укладання тротуарної плитки.

В Костянтинівці батьки місцевої дітвори здійснили покіс трави та бур'янів на дитячому майданчику в парковій зоні села.

Також в Максимільянівці приведено до належного санітарного стану вулиці села, а саме організовано вивезення твердих побутових відходів.

Дякуємо жителям громади, які долучаються до робіт з благоустрою громади. Спільними зусиллями ми зробимо наші населені пункти чистими!