Інформація для операторів потужностей ринку, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею харчовими продуктами

Дата: 13.08.2021 15:55

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF від 02 серпня 2021 року № 2021.3997-fup5 стосовно виявлення несанкціонованої речовини добавки-стабілізатора в м'якому сирі з Туреччини, що експортувався з Польщі (виробник: BELPOLSKA Sp. z.o.o., Poland) до України (отримувач: ТОВ «Укрлогістика», вул. В'ячеслава Чорновола, 46-А, м. Вишневе, Київська обл.., 08133).

Мар'їнське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області звертається до суб'єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів на території Мар'їнської міської територіальної громади, в разі виявлення даної продукції негайно інформувати на електронну адресу mrk.dpss@gmail.com або за телефоном: 0501761891.