У Мар’їнці вшанували пам’ять загиблих правоохоронців

Дата: 20.08.2021 11:49

Сьогодні,  напередодні   Всеукраїнського  Дня  пам’яті  загиблих    працівників    органів системи  Міністерства  внутрішніх  справ України, які   загинули   при   виконанні   службових   обов’язків, у м.Мар’їнка відбулася година скорботи  «Герої  в  нашій  пам’яті живуть».

Зі словами великої шани пам'яті  патріотів усіх поколінь, правоохоронців, які  зберегли вірність присязі та обов’язку, до присутніх звернувся заступник керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Дмитро Верецун.

Також з промовами з нагоди відзначення цієї пам’ятної дати виступили начальник   відділу   поліції   №2   (м.Курахове) Покровського    районного    управління    Головного     управління  національної   поліції    в   Донецькій   області     капітан    поліції Володимир Явтушенко та заступник голови Організації ветеранів Мар’їнської міської об’єднаної територіальної громади Іван Овчаренко.

Вірність  присязі  підтверджена  прикладом  наших  земляків. В  далекому 1953 року, виконуючи  свій професійний  обов’язок, захищаючи  правопорядок та безпеку громадян, загинув Андрій Повзло, інспектор селища Старомихайлівка,  а 20 років  потому  загинув  начальник відділення  дільничих   інспекторів,  майор  міліції  Валентин  Терещенко.

За   часи   Незалежності  України  під  час  виконання  професійних обов’язків  загинуло  близько  тисячі  правоохоронців. Поліція  Донеччини втратила  78  поліцейських,  які  загинули   під час виконання службового обов’язку.

Усі присутні вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблих працівників  органів системи Міністерства внутрішніх справ України, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Скільки  б років не минуло, не зітруться з пам’яті імена тих, хто поклав життя  заради спокою співвітчизників  і Батьківщини.