Святковий захід у відділенні надання соціальних послуг стаціонарного догляду

Дата: 20.08.2021 14:31

Яскравою подією стало свято, яке відбулося 20 серпня в с.Новомихайлівка у відділенні надання соціальних послуг стаціонарного догляду.

Від імені керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця в.о. начальника управління соціального захисту населення Роман Воронін та директор центру надання соціальних послуг Юлія Уфнаровська привітали присутніх з прийдешнім святом Дня незалежності України, подякували за довголітню і плідну працю та побажали міцного здоров’я, довгоочікуваного миру, злагоди і порозуміння.

Окрасою свята стали виступ фольклорного ансамблю «Співучі серця» культурно-освітнього закладу «Новомихайлівського СЦЕВ» та виставка художніх робіт Миколи Стрибіжа. Також лунали пісні та вірші про Україну, рідне село і його працьовитих людей.