Засідання робочої групи з питань розроблення проєкту «Стратегічний план розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на період до 2027 року»
Сьогодні під головуванням заступника керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Тетяни Збицької відбулося засідання робочої групи з питань розроблення проєкту «Стратегічний план розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на період до 2027 року».
Працівниками структурних підрозділів міської військово-цивільної адміністрації, представниками громадських організацій та приватними підприємцями Мар’їнської громади було обговорено стратегічне бачення розвитку громади та розглянуті основні напрямки, за якими буде реалізовано «Стратегічний план розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на період до 2027 року».
Членами робочої групи в ході засідання були розглянуті та враховані пропозиції до плану Стратегічного розвитку Мар’їнської міської територіальної громади.