Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін зустрівся з рятувальниками у м.Красногорівка

Дата: 02.09.2021 14:33

Сьогодні заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін з робочою поїздкою відвідав місто Красногорівку, куди прибули службовці Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та Головного управління ДСНС України у Рівненській області для продовження відновлення житла, яке було пошкоджене внаслідок бойових дій.

Спільно з в.о. керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Сергієм Ліфанчуком заступник очільника Донецької області перевірив умови проживання і харчування особового складу підрозділів. Перед рятувальниками стоїть важлива задача - допомогти відновити будинки мешканцям міст Мар’їнка, Красногорівка та села Новомихайлівка, адже більшість власників пошкоджених домівок не мають можливості власними силами провести ремонтні роботи та закупити необхідні матеріали.

Нагадаємо, 1 вересня розпочався черговий етап відновлювальних робіт в прифронтових населених пунктах Мар’їнської громади. Будівельні матеріали придбані за кошти обласного бюджету та передані громадянам на безоплатній основі.