Щоденні роботи працівників відділу з питань розвитку територій та комунальних служб Мар’їнської громади

Дата: 07.09.2021 16:33

Працівники відділу з питань розвитку територій, комунальні підприємства та жителі громади спільно продовжують працювати та упорядковувати території населених пунктів.

Працівниками МКП «Промінь» виконано роботи із часткової заміни труб трубопроводу опалення Мар’їнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Вогник надії».

У Красногорівці працівники КП «Віта» проводили роботи з ремонту системи водопостачання по вулиці Риночна.

Ініціативною групою мешканців села Костянтинівка також ліквідовано порив водопровідних труб.

У Максимільянівці провели чистку та дрібний ремонт колодязя питної води громадського користування.

В селі Катеринівка проведено нараду щодо підготовки до спортивних змагань між командами громади в Єлизаветівці.

На щоденних прийомах до головних спеціалістів мешканці громади звертаються з різних питань: про реєстрацію місця проживання, перебої з водопостачанням, земельних питань тощо.

Дуже приємно, що небайдужі жителі громади не залишаються осторонь та відгукуються допомагати у їх вирішенні різних проблем.