ВІТАННЯ КЕРІВНИКА МАР’ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ГРИГУЛЬЦЯ З 50-РІЧЧЯМ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ МАР’ЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ ТА З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Дата: 11.09.2021 07:30

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаю вас з 50-річним ювілеєм з дня заснування Мар’їнської дитячо-юнацької спортивної школи та з Днем фізичної культури і спорту!

За 50 років існування Мар’їнська дитячо-юнацька спортивна школа стала справжньою кузнею молодих талантів і рекордів. Її вихованці прославляють Мар’їнську громаду і Донецький регіон своїми успіхами на змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Для обдарованої молоді спортивна школа стала другою домівкою, багатьом допомогла знайти своє покликання, визначити життєвий шлях. Справді неоціненним в становлення і розвиток Мар’їнської спортивної школи є внесок тренерів-викладачів, які завдяки своїй наполегливій праці і відданості справі виховали сотні видатних спортсменів.

Від усього серця бажаю вихованцям Мар’їнської дитячо-юнацької спортивної школи, тренерам, ветеранам спорту міцного здоров’я, успіхів, наснаги, мирного неба та нових перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність!