Онлайн-зустрічі щодо обговорення стратегічного плану розвитку Мар’їнської громади

Дата: 15.09.2021 15:02

14 і 15 вересня з метою надання пропозицій до стратегічного плану розвитку Мар’їнської громади відбулися онлайн-зустрічі з фахівцями відділу з питань розвитку територій Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації, представниками молодіжних центрів та громадських організацій населених пунктів громади.

У ході обговорень були окреслені важливі проблеми, які найбільше турбують мешканців населених пунктів Мар’їнської громади. Також були розглянуті питання отримання грантів, залучення спонсорських коштів для реалізації проєктів, спрямованих на підвищення якості життя громади.