Презентація Міжобласної (історичної) пересувної філателістичної виставки "Україна. День Незалежності"

Дата: 16.09.2021 13:54

З нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України та 300-річчя заснування Донбасу в Мар’їнському Будинку культури відбулася презентація Міжобласної (історичної) пересувної філателістичної виставки "Україна. День Незалежності". Організатор  виставки - Олександр Канівець, відомий філателіст, член Київського товариства Асоціації філателістів України, громадський діяч.

Олександр Володимирович вирішив ініціювати поштову естафету у 2013 році, коли Укрпошта випустила серію офіційних державних  марок «Краса і велич України». Подорожуючи країною кілька місяців, він відвідав кожний обласний центр та АР Крим і погасив марки на місцевих поштамтах. Так була зібрана колекція мініатюрних витворів мистецтва, яка демонструє красу і єдність України.

З нагоди презентації виставки Олександр Канівець передав до Народного музею історії Мар’їнського району унікальні художні конверти, присвячені пам’ятному знаку "Тризуб" у м.Мар’їнка  та пам’ятному знаку воїнам, які загинули при виконанні бойового завдання під час оборони міста Мар’їнка.

Присутні із задоволенням поспілкувалися з філателістом, а заступник керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Віліток подякував шановному гостеві за знайомство з різноманіттям історичної та культурної спадщини України.