Участь представників Мар'їнської міської ВЦА в спільній онлайн-нараді з Головним управлінням ПФУ в Донецькій області

Дата: 22.09.2021 13:49

Сьогодні заступник керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Дмитро Верецун та керівники структурних підрозділів прийняли участь у спільній онлайн-нараді з Головним управлінням ПФУ в Донецькій області.

На нараді були розглянуті питання наповнення місцевих бюджетів та бюджету Фонду, погашення заборгованості по заробітній платі та  скорочення податкового боргу перед місцевими бюджетами та заборгованості по єдиному внеску, легалізації заробітної плати (доходів), зменшення рівня незадекларованої праці та заборгованості з заробітної плати.  Під час наради  учасниками було активно обговорено всі можливі шляхи вирішення цих та інших питань та подальші плани взаємодії.