В Мар’їнській громаді посилюється робота в напрямку протидії та попередження домашнього насильства

Дата: 28.09.2021 14:37

В рамках Програми ООН у партнерстві з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» провели зустріч з представниками Мар’їнської міської ВЦА, соціальних сервісів та мешканців громади щодо підвищення обізнаності жінок та дівчат з питань гендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства, та покращення взаємодії сервісів їх попередження і протидії. В межах проєкту «Посилення потенціалу сектору юстиції для ефективного впровадження законодавства про домашнє насильство та законне розширення можливостей постраждалих від домашнього насильства та жінок, що перебувають у групі ризику у Донецькій та Луганській областях», було підтримано створення куточку попередження та протидії домашньому насильству у приміщенні управління соціального захисту населення Мар’їнської міської ВЦА, а саме, розміщено інформаційні і тематичні матеріали з контактами сервісів надавачів послуг у сфері протидії домашнього насильства та інших проявів ГЗН і встановлено кулер для питної води.

Також нашій громаді передано інформаційні стенди і матеріали з контактами сервісів протидії домашньому насильству, які будуть розміщені саме у тих місцях, де кожна жінка матиме до них доступ: в магазинах, приміщеннях центрів надання адміністративних послуг, медичних закладах, розважальних, спортивних закладах та у салонах краси чи перукарнях.

Крім того, гості ознайомились з роботою управління соціального захисту населення Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації, Мар’їнського міського центру  надання соціальних послуг та Мар’їнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Вогник надії».