Вітання керівника Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з Днем усиновлення

Дата: 30.09.2021 07:30

Шановні мешканці Мар’їнської громади!

Сьогодні в нашій країні відзначається День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Приємно усвідомлювати, що в Мар’їнській громаді також живуть люди, які не бояться труднощів і відкривають свої обійми перед дітьми, які волею долі позбавлені піклування власних батьків.

Шановні усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни і піклувальники, з нагоди Дня усиновлення виражаю вам щиру вдячність за те, що даєте дітям найголовніше – щастя мати родину, маму і тата, віру та надію на краще майбутнє. Від  усього серця бажаю вам мирного неба, родинного затишку, добробуту, міцного здоров’я на довгі роки життя. Нехай Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця.
Усім дітям бажаю щасливого дитинства, відчуття любові і турботи батьків, здійснення заповітних мрій!

Зі святом!