Вітання керівника Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з Міжнародним Днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2021 12:14

Дорогі земляки, ветерани, представники старшого покоління!

На початку жовтня  у всьому світі відзначаються  Міжнародний день похилого віку та День ветерана - свято тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою благополуччя нашої громади та нашої країни!

Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості, і ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя, завжди вірили в кращі часи і завжди вчили нас цьому ж. Приємно бачити, що багато хто з вас сьогодні ведуть активний спосіб життя. Ви берете участь у патріотичному вихованні молоді, займаєтеся мистецтвом та творчістю, є членами громадських організацій.

В цей день ми низько схиляємо голови перед вами. Нехай завжди вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами внуки та правнуки. Мирного вам неба над головою, міцного здоров’я, довголіття, життєвих сил та енергії, тепла та затишку в оселях.  Бажаємо вам, щоб в цьому стрімкому світі для вас завжди по-особливому світився родинний теплий вогник!

Зі святом!