Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов при Мар’їнській міській військово-цивільній адміністрації Покровського району Донецької області

Дата: 01.10.2021 10:01

Відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР від 11 грудня  1984 року № 470, в період з 01 жовтня по 31 грудня 2021 року проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх  облікові дані.

З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства черги на  отримання житла, просимо громадян, які перебувають на квартирному обліку в період з 1 жовтня по 31 грудня 2021 року  надати  документи, які підтверджують наявність прав для перебування на квартирному обліку.

Зазначаємо, що значна частина громадян тривалий час не поновлювала документи, в облікових справах застарілі дані, відсутні копії документів, що не дає змоги впорядкувати облік громадян, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень з обов’язковим додержанням  існуючої квартирної черги.

Перереєстрація квартирної черги здійснюватиметься на підставі надання громадянами наступних документів:

- довідка про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї за формою встановленою в додатку 13;

- документи, які дають право на проживання в квартирі (будинку): копія ордеру, копія свідоцтва про право власності, про спадщину або копія договору купівлі-продажу чи дарування квартири, договір піднайму та копія технічного паспорту, договір найму;

- довідка з місця роботи/ навчання повнолітніх членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку, для пенсіонерів копію та оригінал пенсійного посвідчення;

-  копії паспортів всіх повнолітніх членів родини при наявності оригіналів;

-  копії ідентифікаційних номерів при наявності оригіналів;

-  копії свідоцтв про народження дітей при наявності оригіналів;

-  копія свідоцтв про одруження або розірвання шлюбу при наявності оригіналів:

-  копія документа, який дає право на пільгу;

-  інформаційні довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (для осіб, які перебувають на квартирному обліку - про наявність або відсутність нерухомого майна).

Вказані  документи просимо надавати за адресою: м. Мар’їнка, вул. Шевченка,3 до   Центру надання  адміністративних послуг, І поверх.

Телефон   для довідок   -  099-96-42-155.