Роботи комунальних служб Мар'їнської громади

Дата: 05.10.2021 15:44

На початку поточного тижня комунальники Мар'їнської громади проводили планові роботи, а саме:
- в Мар'їнці працівники МКП «Промінь» ліквідували порив трубопроводу центрального водопостачання в житловому будинку № 22д по вул. Заводська, здійснювали роботи з прибирання території житлового фонду, з вивезення твердих побутових відходів та з поточного ремонту покрівлі комунального підприємства.
- в Красногорівці фахівці МККП «Віта» ліквідували пориви на водогоні по вулицям Лермонтова та в районі п.Первомайка.
З настанням осінньої пори року масово починає опадати листя з дерев та накопичуватись на вулицях, тротуарах, в парках населених пунктів, на прилеглих територіях до приватних будинків, будівель комерційного призначення, підприємств та організацій громади.
Вкотре звертаємось до небайдужих мешканців громади, керівників установ, організацій, підприємств, приватних підприємців з проханням організувати та провести очистку територій від сміття та опалого листя.