Роботи комунальних служб Мар'їнської громади
Дата: 08.10.2021 16:54
Кількість переглядів: 656
Спільними зусиллями працівників комунальних підприємств та місцевих жителів громади протягом тижня проводились планові роботи.
У Мар'їнці працівники МКП «Промінь» виконали роботи зі скління під'їздів багатоквартирного житлового будинку № 32а по вул.Заводській, здійснюють прибирання території від сміття та опалого листя.
У Красногорівці співробітники МККП «Віта» ліквідували порив на водогоні по вул. Фермерська та провели карбування труби Ø 200мм в районі вогнетривкового заводу.
У Костянтинівці вкотре активні жителі села здійснили санітарну очистку паркової зони.
Просимо підприємців та жителів громади своєчасно проводити роботи з благоустрою на територіях, прилеглих до господарств. Завдяки вашій небайдужості наші населені пункти будуть виглядати охайними та упорядкованими.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/03333392/7578c2f35c5f5eac4024a08448c3ec0c.jpg)