ВІТАННЯ КЕРІВНИКА МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ГРИГУЛЬЦЯ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2021 08:44

Шановні військовослужбовці та співвітчизники!

14 жовтня, у світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми відзначаємо дуже важливе свято - День захисника і захисниць України.

Сьогодні у кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо захищав і зараз захищає Українську Землю.
Це свято, яке окроплене кров’ю та освячене вірою, започатковане для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.
Я дякую усім, хто став на захист нашої країни.

Низько вклоняюсь військовослужбовцям, гідним синам і дочкам України, які продовжують стояти на захисті нашої Батьківщини. Честь, гідність, відданість справі та любов до України кожного з вас – запорука щасливого майбутнього держави, теперішніх і прийдешніх поколінь українців!

Від щирого серця вітаю вас та бажаю вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я, високих досягнень у нелегкій службі на благо держави та впевненості у власних силах.
Нехай дні, проведені далеко від дому та найрідніших, зміняться на омріяне мирне життя.
Зі святом!