В Місті Мар'їнка відбулись святкові заходи з нагоди святкування Дня захисника і захисниць України та Дня українського козацтва

Дата: 14.10.2021 12:10

14 жовтня 2021 року в Мар’їнському Будинку культури відбулося святкування Дня захисника і захисниць України та Дня українського козацтва.
Зі святом всіх привітали керівник Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець та головний сержант Максим Бутолін. Вони висловили щиру вдячність всім, хто мужньо обороняє нашу землю від ворога та побажали їм мирного неба над головою, козацького здоров’я, добробуту, щасливого майбутнього в рідній країні та Покрови Пресвятої Богородиці.
За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, відвагу та мужність, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди святкування Дня захисників і захисниць України очільник громади нагородив кращих військовослужбовців Подяками Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації.
По завершенню офіційної частини розпочалася святкова концертна програма «Ми славимо подвиг ваш», під час якої наших мужніх воїнів яскравими музичними номерами вітали творчі колективи Мар'їнської громади.
У фойє Мар'їнського Будинку культури були презентовані тематичні книжково-ілюстративні виставки.
Зі святом вас, дорогі захисники!