Роботи комунальних служб Мар'їнської громади
Дата: 20.10.2021 16:53
Кількість переглядів: 380
Сьогодні співробітники Мар'їнської МВЦА разом з представником МБФ «Карітас Україна» провели часткове обстеження технічного стану водопровідних мереж населених пунктів нашої громади. Сподіваємось, що Благодійний фонд розгляне можливість надання благодійної допомоги у вигляді заміни зношених ділянок водопровідних мереж в Мар'їнці, Красногорівці, Новомихайлівці та Зоряному.
Також тривають планові роботи комунальних служб: часткові ремонти покрівель, вивезення твердих побутових відходів, ремонти пожежних гідрантів та прибирання територій від опалого листя.
Вкотре нагадуємо підприємцям та жителям громади про своєчасне проведення робіт з благоустрою на територіях, прилеглих до господарств.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/03333392/a5e2a05b3b7f1153897cad2ff1c9acd4.jpg)