Засідання робочої наради з питань наповнення бюджету Мар'їнської міської територіальної громади
Дата: 28.10.2021 15:59
Кількість переглядів: 569
З метою наповнення бюджету Мар'їнської міської територіальної громади та зменшення недоїмки зі сплати ставок земельного податку сьогодні, 28 жовтня, під головуванням заступника керівника Збицької Тетяни проведено спільну нараду з керівниками структурних підрозділів і головними спеціалістами відділу з питань розвитку територій військово-цивільної адміністрації.
Під час наради учасниками було активно обговорено всі можливі шляхи вирішення цих та інших питань та подальші плани.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/03333392/af78fbb221abae2734d994f9262eb157.jpg)