Вітання керівника Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 07:25

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Завдяки вашій невтомній творчій праці, ініціативності та небайдужості культура є невід’ємною частиною життя нашого суспільства. Ваша робота з організації дозвілля для мешканців Мар’їнської громади, відзначення свят і пам’ятних дат – це неоціненний вклад в збереження культурної спадщини рідного краю. Кожного дня ви даруєте добро і світло, навчаєте розуміти і цінувати прекрасне, допомагаєте талановитим дітям знайти свій шлях в житті. Ми пишаємося, що сьогодні наша молодь реалізує дедалі більше яскравих і творчих проєктів, розкриваючи свій потенціал.

Щира вдячність вам, шановні працівники культури і ветерани галузі, за професіоналізм, ентузіазм та відданість справі. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, добробуту, натхнення, здійснення усіх задумів та нових перемог!