Вітання керівника Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з 50-річним ювілеєм Мар'їнського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

Дата: 11.11.2021 14:06

Шановний педагогічний колектив!
Шановні учні, батьки, ветерани педагогічної праці та випускники усіх років!

Щиро вітаємо Мар'їнський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 з 50-річним ювілеєм!

Мар’їнська школа №1 – це дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Тут завжди трудилися добрі й милосердні душею педагоги. Навіть у такий нелегкий час, коли на території нашої громади ведуться бойові дії, вчителі щодня навчають розумному і вічному дітей, які віддячують їм своїми успіхами. Зі стін школи вийшло багато талановитих випускників, які сьогодні добрими справами прославляють Мар’їнську громаду.

Щира вдячність вчителям за відданість справі та любов до своєї професії. Низькій уклін педагогам-ветеранам праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з вас – це золоті сторінки історії школи. Окрема подяка батькам, які допомагають ефективно вирішувати важливі питання навчання й виховання дітей.
Від усього серця бажаємо педагогічному колективу нових професійних перемог, задоволення від роботи, вдячних учнів. Нехай людська шана буде подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Дітям щиро бажаємо наполегливості, успіхів у навчанні, незабутніх і радісних днів. Міцного усім здоров’я, мирного неба, невичерпних життєвих сил і благополуччя!

Нехай кожен день, проведений в рідній школі, для всіх буде плідним, успішним, веселим і насиченим. Зі святом!