Очільник Мар’їнської міської громади привітав та відзначив педагогів Мар'їнського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

Дата: 16.11.2021 13:13

З нагоди 50-річного ювілею Мар'їнського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 в стінах освітнього закладу відбулись урочистості, на яких згадали про те, що школа, як і 50 років тому така ж рідна і близька, з тими ж світлими класами, ласкавими та добрими вчителями.

Навіть у такий нелегкий час, коли на території нашої громади ведуться бойові дії, педагоги щодня навчають розумному і вічному дітей, які віддячують їм своїми успіхами. Ювілей школи – це не тільки історична віха, але й своєрідна межа, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі.

З такої гарної нагоди очільник Мар’їнської міської громади Юрій Григулець привітав та відзначив педагогів Мар'їнського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Подяками Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання й виховання підростаючого покоління.

Нехай кожен день, проведений в рідній школі, для всіх буде плідним, успішним, веселим і насиченим.

Зі святом!