Аграріїв Мар’їнської громади вшанували напередодні професійного свята - Дня працівників сільського господарства

Дата: 17.11.2021 15:32

Напередодні Дня працівників сільського господарства відбулись урочистості під час яких вшанували аграріїв Мар’їнської громади. Цього дня до м.Мар’їнка завітали трудівники сільськогосподарських підприємств, яких привітав зі святом керівник Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Григулець та нагородив переможців у змаганні серед трудових сільськогосподарських колективів Мар’їнської міської територіальної громади за 2021 рік Почесними грамотами.

Цьогоріч переможцями змагань визнано трудові колективи:

- СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІМ. ТАРАСА ШЕВЧЕНКА» (директор Сигида Олександр Іванович)- присвоєно звання «Краще сільськогосподарське підприємство Мар’їнської міської територіальної громади», «Сільськогосподарське підприємство високої культури землеробства», «Кращий механізований автопарк сільськогосподарського підприємства», «Краще сільськогосподарське підприємство з виробництва молока»;

-ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРОФІРМА «АГРОПРОМСЕРВІС» (директор Пожидаєв Олег Віталійович) - «Краще сільськогосподарське підприємство з виробництва зерна»;

-ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРОПРОД-ДОНБАС» (директор Омельченко Ігор Миколайович) - «Краще сільськогосподарське підприємство з виробництва соняшника»;

-ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРОФІРМА «АГРОТІС» (генеральний директор Жерновий Ігор Анатолійович) - «Краще сільськогосподарське підприємство з виробництва кормів», «Сільськогосподарське підприємство високої культури тваринництва».

Кращих працівників сільського господарства громади, а саме фермерів, головних інженерів, ветеринарних лікарів, механізаторів, водіїв, тваринників, агрономів, зоотехніків, бригадира тракторно-рільничої бригади було нагороджено почесними грамотами Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації та грошовими преміями.