Вихованиця Мар’їнської ДЮСШ Софія Бичик виборола дві бронзи чемпіонату світу з карате WKC

Дата: 19.11.2021 14:49

З 11 по 14 листопада у м.Зренянін (Сербія) відбувся 28-й Чемпіонат світу з карате WKC-SKDUN (змагання за коричневі та чорні пояси, 3 кю-дан) та 13-й Кубок світу з карате WKC-SKDUN (змагання за білі, жовті, помаранчеві, зелені та сині пояси 9-4 кю). Від Мар’їнської дитячо-юнацької спортивної школи у Чемпіонаті світу взяла участь Софія Бичик та здобула дві бронзові медалі.

А сьогодні, 19 листопада, Софійку та її тренера Ярослава Чепігу привітали з перемогою та вручили Подяку Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації заступник керівника міської ВЦА Олександр Віліток та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Панченко.

Вітаємо Софію та її тренера з нагородою та бажаємо найвищих досягнень!