В читальному залі Мар’їнської міської центральної бібліотеки оформлено тематичну книжково-ілюстративну виставку “Революція гідності – революція свободи»

Дата: 21.11.2021 10:04

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/2014 років, мали доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

В цьому році День Гідності та Свободи проходить під гаслом «Вільні творити майбутнє». Це гасло вдало висловлює ідею спрямованості в майбутнє.

З метою вшанування пам’яті наших героїв, їхню незламну силу, мужність і відвагу в читальному залі Мар’їнської міської центральної бібліотеки оформлено тематичну книжково-ілюстративну виставку “Революція гідності – революція свободи». На виставці представлена література, присвячена подіям на Майдані 2013-2014 р.р.