Служба зайнятості допомагає уникнути професійному та емоційному вигоранню

Дата: 23.11.2021 15:33

Тема професійного та емоційного вигорання досить актуальна останнім часом для багатьох підприємців, керівників, менеджерів та кадрових служб, оскільки наразі ми живемо настільки стрімким життям, що навіть часом не встигаємо зрозуміти, що привело нас до тієї чи іншої ситуації.

23 листопада фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели вебінар–практикум для представників кадрових служб підприємств Курахівської та Мар’їнської ОТГ на тему «Професійне та емоційне вигорання».
Мета вебінару – ознайомлення представників кадрових служб з особливостями професійного й емоційного вигорання та визначення шляхів його профілактики й подолання, сприяння емоційному розвантаженню , підвищення рівня самооцінки та самоповаги, надання практичних порад щодо боротьби з професійним та емоційним вигоранням
Учасників ознайомлено з ознаками професійного вигорання, назвала причини, які його викликають та запропонувала учасникам для використання в роботі анкети на виявлення емоційного виснаження та визначення рівня їх стресостійкості.
Під час вебінару проведено практичні вправи , які сприяють емоційному розвантаженню учасників.
Захід пройшов у творчій атмосфері, представників кадрових служб отримали корисні знання, цікавий досвід, позитивні емоції та мотивацію щодо збереження власного здоров’я як фізичного так і психологічного.