У місті Красногорівка відновлено рух вантажних поїздів

Дата: 29.11.2021 12:14

Сьогодні, 29 листопада 2021 року, у місті Красногорівка з нагоди відновлення залізничного сполучення між станціями «Роя» і «Красногорівка» відбулася зустріч керівника Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації Юрія Григульця з заступником директора регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» Валерієм Савчишиним та керівником ПАТ «Красногорівський вогнетривкий завод» Олегом Ревенком.

Відновлення руху вантажних поїздів є надвзичайно важливим для подальшої роботи вогнетривкого заводу, адже це дасть змогу підвозити необхідну сировину та відгружати готову продукцію.

Також у ході робочої зустрічі було наголошено, що АТ «Укрзалізниця» планує працевлаштувати близько 10 робітників, які будуть обслуговувати залізничний  перегін «Роя»-«Красногорівка».

Звертаємо увагу водіїв транспортних засобів! Залізничний переїзд — об'єкт підвищеної небезпеки, тому будьте обережними під час руху для уникнення нещасних випадків.