Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо ліквідації закладу дошкільної освіти (дитячій садок) № 7 «Сонечко» м. Красногорівка

Дата: 01.12.2021 13:49

1. Найменування органу державної влади, який проводить електронні консультації:

Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області.

2. Назва проєкту, внесеного на обговорення: розпорядження керівника міської військово-цивільної адміністрації «Про ліквідацію закладу дошкільної освіти (дитячій садок) № 7 «Сонечко» м. Красногорівка комунальної форми власності загального розвитку Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області».

3. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія проєкту розпорядження: населення громади.

4. Можливі наслідки реалізації розпорядження: упорядкування мережі закладів дошкільної освіти, економічна ефективність функціонування навчальних закладів.

5. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень:  02142690@mail.gov.ua з 01 грудня 2021 року до 01 січня 2022 року, пропозиції у довільній формі.

6. Номер телефону, за яким надаються консультації: 095-225-60-21

7. Прізвище, ім’я відповідальної особи: Людмила ПАНЧЕНКО.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 01 січня 2022 року на вебсайті Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації https://maryinska-gromada.gov.ua/ .

Проєкт розпорядження "Про ліквідацію закладу дошкільної освіти (дитячій садок) № 7 «Сонечко» м. Красногорівка комунальної форми власності загального розвитку Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області"

СКЛАД комісії з ліквідації закладу дошкільної освіти (дитячій садок) № 7 «Сонечко» м. Красногорівка комунальної форми власності загального розвитку Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області