Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту Стратегічного плану розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 02.12.2021 08:20

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту Стратегічного плану розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Повна назва документу державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Стратегічний план розвитку Мар’їнської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Мар’їнська міська військово-цивільна адміністрація Покровського району Донецької області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до частини четвертої статті 12 до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються до відділу економічного розвитку та інфраструктури Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області.

Адреса: м. Мар’їнка, вул. Шевченка,3:

Відповідальна особа: Грашина Ірина Валентинівна.

контактні дані: e-mail: 2974402384@mai.gov.u.;тел.: +380 99 284 95 78

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дня публікації цього Повідомлення.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку, не розглядаються.